Památník

Pro Chezu

Tak to vypadá, že já začnu.
Na proslovy moc nejsem, ale co. Nějak se k tomu dokopu.

Milá Chezo.
Nejdříve bych ráda řekla něco o mně a o tobě. I když jsem se zaregistrovala poměrně nedávno, zdá se mi, že už uplynula dlouhá doba od chvíle, co jsem tě poprvé spatřila. A nikdy na ten zážitek nezapomenu. Nejdříve to bylo něco jako: "Kde má oči? Kde má proboha oči?!", ale časem jsem ty oči fakticky nalezla a ve stejnou chvíli jsem našla i nekonečnou důvěru v tebe a tvé jméno. Přirostla jsi mi k srdci, stejně jako smečka. Má smečka. Má rodina.
Když jsi pomalinku ztrácet elán, došlo mi, že je něco špatně. A ono to vážně špatné bylo. Večer jsem odcházela spát s neblahým pocitem, že odejdeš.
A odešla jsi.
A tak bych ti ráda řekla, že my tvou památku - tvůj web - udržíme, i kdybych tu zbyla jen já. Protože pokaždé, když se sem podívám, pokaždé, když zapnu tuhle záložku, vzpomenu si na dvě krásná, hřejivá slova.
Alfa Cheza.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b0/00/8a/b0008a329f6f9d803455de7cc91be03e.jpg

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz