Památník

ehm

Milá Chezo,
Pamatuji si na to jak jsem projížděla internetové stránky a hledala nějakou jako je tato.V prvním případě byla stránka po mé registraci smazána.V druhém případě na tu stránku už nikdo dlouho nechodil.A v třetím případě mou registraci nikdo nepřijal.Když jsem ale náhodou narazila na tuto stránku začala jsem si študovat všechny stránky který web obsahoval a pustila jsem se do registrace.Jen za pár dnů(možná dřív) byla má registrace přijata.Moje reakce vypadala asi takto: OMG! První stránka s vlky na které příjmuli mou registraci! Yes! :D Poprvé jsem se zaregistrovala jako Leila.A už od prvního pohledu jsi mi připadala jako fajn holka.Hned jsem začala psát příběhy atp.

Občas jsme si s kamarádkama psali na skypu a ptali se mě co dělám.Já jsem jen odpověděla že jsem na suprový stránce MOJÍ KÁMOŠKY.Ano i když jsme se znali jen přes internet a ještě né moc dobře všude jsem tě vydávala za svou kamarádku.Byla jsi pro mne tou nejlepší Alfou na světě.

Najednou se ale tvá aktivita začala zhoršovat.A nejen Semessis ale i ostatní členové smečky z toho měli divný pocit.A pak se to stalo.Odešla jsi ze smečky.Všechny to hodně ranilo a mě bylo smutno.

Nakone jsi web svěřila mne, Gryovi a Sise.A neboj Chezo my tenhle web udržíme nad vodou!

Doufám že zůstaneš taková jaká jsi byla.Fajn holka.Kámoška přes internet a ta nejlepší Alfa kterou by si smečka mohla přát.

A slibuji ti ža až se sem jednoho krásného dne podíváš uvidíš stránku s členy nekonečnou,stránku s aktivitou plnou k prasknutí,na stránce s příběhy milión příběhu a tuto stránku.A doufám že až si příspěvky přečteš zahřejou tě u srdce slova alespoň některých věrných členů smečky kterým si přirostla k srdci. :3

S pozdravem Dark. :)


https://pre08.deviantart.net/c2f5/th/pre/f/2012/050/7/5/heart_wolf_by_quantumfart-d4qbmkx.png

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz