Památník

Pre Chezu

Viem ešte, ako som sa vlastne dostala na túto stránku. Bolo to, keď táto úžasná stránka ešte len začínala. Pozvánku sem mi poslala tuším Suzie. A ja som sa zaregistrovala ešte ako Nicole. A vtedy sa to začalo. Je to už síce viac ako rok, ale rovnako ako teraz aj vtedy sa táto stránka stala doslova mojím druhým domovom.
Bola som tu veľmi dlho, a poznala som Lailu, Suzia, Hera a Jacoba, čo bola tá naj zostava na tejto stránke - a tiež jej prví členovia. Potom sa sem pridal aj môj mladší brat pod menom Max. Samozrejme, členovia tohoto super webu nemali stále čas sedieť za počítačom, a tak sme sa pomaly vzďaľovali. Prví odišli Hero a Jacob, potom Laila a tiež Suzie. Zo starej partie sme zostali len ja a ty. Potom však prišli časy členov, ktorí sa zaregistrovali a už túto stránku nevideli. Snažila som sa vydržať a písať príbehy aspoň ja. Potom prišli ďalší úžasní členovia ako Semessis, Dark (vtedy ešte Leila), a zase sa to tu trochu rozbehlo. Ale tvoja aktivita sa čím viac zhoršovala. A tak som ti s webom začala pomáhať. Vysledovala som, a iste som nebola sama, že sem už skoro nechodíš. A jedného pekného dňa BUM! Napísala si do chatu, že túto super stránku zrušíš. To už som tu bola pod novým profilom Gray. Ale ja, Sisa a Dark sme tomu rázne zabránili, a tak osud Smečky červeného měsíce zostal v našich rukách a v labkách Graya, Dark a Sisy. Ver tomu, že aj keby som mala byť jediným adminom strány s dvomi členmi, nevymažem to tu. Za ten dlhý čas mi táto stránka fakt prirástla k srdcu a keby som sem už nemohla chodiť, bolo by mi to naozaj ľúto. Bola si tá najlepšia adminka, akú si web môže priať. Všetkým tu chýbaš. Dúfam, že až sa sem niekedy prídeš pozrieť, príjemne ťa prekvapíme. A nech to je kedykoľvek, určite sa pozri do tejto záložky a prečítaj si naše príspevky. A zahrejú ťa pri srdci, rovnako ako mňa, keď sem niekedy zablúdim a čítam si ich.
Vždy verná Nicole/ vždy verný Gray

https://orig09.deviantart.net/aaf4/f/2009/270/e/5/narusaku_wolf_by_girl_konoha.jpg

// viem, že máš rada Naruta :")

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz