Příběhy

Nový vůdce

Bloumám lesem. Aj...klopýtla jsem o kořen. Frknu a nakrčím nos. Něco tu hrozně smrdí. Zaznamenám pohyb v křoví. Skočím ke křoví a vyplaším vyhublé zvířátko. Oženu se po něm tlapou. Když mu zlomím vaz postřehnu že to je sněžný králík. Čumákem drknu do jeho vystouplých žeber. To snad ani nemá cenu žrát. Ohlédnu se po svém boku a spatřím svá žebra. Jsem hubená. Roztrhám králíčka a žeru maso. Je ho málo ale hlad na chvíli zažene. Po kořisti zbyli jen kousky kůže a krev. Zvednu hlavu a před sebou vidím vlčici. Je černá se zlatými znaky. Jsem ostražitá, ale chová se přátelsky. Prozradí mi, že se jmenuje Cheza a chce si založit smečku. Změřím si ji očima. Chce mi nabídnout místo ve smečce ? Šťouchne do mě čenichem čímž mi dala najevo své přátelství.
,,Přidáš se ke mě ?'' zeptá se.
,,Pokud na té cestě bude dobrodružství.''odvětím a dojdu k ní.
Pohodí hlavou a začne běžet. Držím se jí po boku.
,,Jsem si jistá, že najdeme i jiné členy smečky.'' prohodím zatímco běžíme.
,,Já také. Ale chápeš, že alfa jsem tu já že ?'' mrkne na mě.
Jakoby uraženě si odfrknu a podívám se na ni. Také na mě stočí pohled. Jsem si jistá, že právě začalo naše velké přátelství.

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz