Příběhy

Stavba kovárny?

Kage se válel v Lunině úkrytu a přemýšlel, jestli by měl zkusit postavit kovárnu, případně kde a jak. "V lese ne, tady je moc hořlavých věcí...Krajina polárních září? Ne, tam je moc velká zima, zátoka? Radši ne. Pláně? Hora suché trávy... Skály?" Vyskočil "To by šlo! Kdybych našel vhodnou jeskyni, nemusel bych toho stavět tolik...jsem to ale geniální" *A taky líný...* "Ale měl bych požádat o radu Iana, přece jen, posledně mi výheň spadla na hlavu...prvně najdu jeskyni, pak půjdu za Ianem"
Spokojený se svým 'plánem' se vydal ke skalám. Asi by tam byl rychleji kdyby letěl, ale Kageho letové schopnosti byly asi tak dobré, jako neforemného kamene puštěného ze skály...Po cestě se stihl vymáchat v potoku, naštvat vosí hnízdo a v rekordním čase zdrhnout černožlutým žihadlům, aniž by byl zraněn. Celkově to vypadalo, že dnes má štěstí.
Ve skalách se od nikud nezřítil a asi na sedmý pokus našel vhodnou jeskyni. Vcházelo se do ní z široké římsy napojené na v celku schůdnou stezku. Uvnitř byla docela velká, zhruba kruhového tvaru. Naproti vchodu ústila do jeskyně nějaká chodba, ale Kage se rozhodl, že tu prozkoumá později. U jedné ze stěn byl na zemi flek slunečního světla, dopadající sem dírou ve stropě. *Tady je to perfektní* zaradoval se v duchu vlk. Naprosto nadšený šel zpět do lesa. Snažil se zapamatovat si cestu. "Příště si tu musím udělat nějaké značky"
O hodinu později, když konečně našel Iana, začal Kage nadšeně brebentit a bylo mu ukradené, že tygr právě odpočívá. "Prosím, poradíš mi jak postavit výheň, aby mi nespadla na hlavu? Co ještě by mělo být v kovárně? Pomůžeš mi prosíííííím?" trochu se bál, že ho Ian odmítne, tak přidal ještě jedno "Prosím"

Hezký příběh, kovárnu postavíme.
50 Vp.
- Ian

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz