Příběhy

Probuzení

Po opravdu dlouhéééé době jsem se probrala z "jarního spánku" a rozkoukala se kolem sebe ,,Jak dlouho jsem byla mimo?" zeptala jsem se sama sebe a koukla na Muerta ,který pochrupoval hned vedle mě ,,Docela dlouho " řekl nějaký hlas ,,Že by duch?" ,,Jasný jsem duch krásných kytiček a cukrové vaty ,chceš?" ,,Jooo! dej ji sem!" ,, Zapomeň ,je jen mojeee! Muhahaha" ,,Zloune" odfrkla jsem si a společně jsem se s Terkou ,,Tak co se nám tu změnilo?" zeptala jsem se zdvořile ,,Všechno možné " ,,To se tu už ani duch vlka nemůže vyspat?" zavrčel Muerto ,,Radši vstaň ty hroudo ležící na stromě " Odpověděla mu Terka .
Muerta jsem přeměnila na Hmotnou podobu a společně jsem s es Terkou rozloučily a šly hledat něco k jídlu .
Po kratší době Muerto uviděl nějaký větší pohyb v křoví tak tam hodil větší kámen a trefil to stvoření přímo do hlavy ,,A máme jídlo" řekl slavnostně , když se koukl na to prase co tam leželo .
,,Dlouho jsem neměla tak dobré prase" prohlásila jsem po jídle a šla se napít potůčku o byl blízko .
U potůčku jsem se napila velice osvěžující vody a šla zpátky k Muertovi ,který se válel ve trávě od krve ,,Ale no tak Muerto, budeš celý špinavý!" Zavrčela jsem na něj , on se na mě jen koukl a stoupl si a začal se oklepávat dokud na něm nezbyla jediná kapka krve ,,Lepší?" ,,Lepší " usmál se na mě a záhadně vklouzl do meče ,který jsem měla po svém boku ,,Tak jo no " řekla jsem si a šla se projít po území smečky ..

V první řadě se chci omluvit že jsem vůbec nic nepsala =/ strašně mě to mrzí ..

40 Vp.
Pěkný začátek, těším se na nějaké nové dobrodružství ;-)
- Ian

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz