Příběhy

Smečka

Dorazil jsem na okraj lesa a rozhlížel se jakým směrem se vydám ,kolem mě bylo spoustu zvuků jako třeba cvrdlikání ptáků nebo mečení ovcí ,pod sebou jsem cítil měkký mech a všude kolem mě hrála vůně dřeva .Vydal jsem se rovně a ve své cestě poslouchal přírodu okolo mě a přísahal bych že jsem zaslechl nějaké hlasy ,ale kdoví třeba už blázním .Slyšel jsem podivný zvuk a pak si uvědomil že mám asi hlad ,tak jsem šel zkusit něco najít .Šel jsem ,šel a šel ,ale nic nenacházel až jsem ucítil krev a rozeběhl se za ní ,na zemi předemnou ležela raněná srnka ,které se pomalu vypařoval život z očí a její tělo pomalu mrzlo i když bylo teplo ,rozhodl jsem se se trochu najíst a z toho trochu jsem jí snědl celou .Pokračoval jsem dál v cestě a z toho zabloudil ,,Ztratil si se ?" ozval se zamnou neznámý hlas ,,Kdo si?" zavrčel jsem na vznášejícího se ducha ,který se předemnou objevil ,,Nemusíš se mě bát ,Jsem Zero ,ztratil si se?" odpověděla a znovu se zeptala ,vypadala tak mile ,ale myslím že její život už z povrchu zemského dávno zmizel ,zaujmul jsem pevný postoj a odpověděl ,,Ano ,znáš cestu ven?" ukázala se skoro neviditelnou cestičku poházenou listím ,poděkoval jsem a ona se rozplynula ,ale já v hloubi duše cítil že mě pořád sleduje .Šel jsem onou cestičkou ,na kterou Zero ukázala a pomalu došel až ke konci lesa .Objevil jsem se na rozkvetlé louce na které šly vidět motýli jak si hrají ve větru a kolibříky jak sají nektar z pestrobarevných květin ,uviděl jsem malé štěňata jak si hrají a dělají koruny z lístků květin ,šel jsem za nimi se jich zeptat kde to sem a kudy mám jít dál ..ale ... rozplynuly se *Duchové?!* problesklo mi hlavou ,,To nemůže být.." zamumlal jsem si sám pro sebe a sebral květinovou korunu ,,Ne.." položil jsem ji zpátky na zem a šel dál po rozkvetlé louce .Sklouzl jsem s kopce dolů a spadl přímo do hromady pampelišek které lemovaly okraj obrovské louky ,,Páni " řekl jsem s úžasem v očích a rozhlížel se po obrovské barevné louce .Otočil jsem se a tam "stála" Zero i s těmi štěňaty ,usmívala se na mě ,bylo to trochu zvláštní ,ale úsměv jsme ji oplatil .Zmizeli a já se tak mohl vydat dál .Dorazil jsem k vysoké a poměrně velké skále ve které byla prostorná jeskyně a vedle ní se třpytilo moře ,na opačné straně zase byl hustý les avšak nějaké hezké cestičky a skulinky se tam dali najít .Z úkrytu na mě mávala Zero a ukazovala ať jdu za ní ,šel jsem a pomalu vystoupal až k jeskyni .Nikdo tu nebyl ,nevím proč jsem sem měl chodit ,,Kdo jsi? a co děláš na mém území?" uslyšel sem neznámý hlas a otočil se ,předemnou stál obrovský černý vlk s brněním a dvěma meči za opaskem ,,J-já .." začal sem koktat vypadal opravdu děsivě a teď i trochu nechápavě ,,Z-ztratil jsem se a t-t-také hledám místo kde bych mohl z-zůstat" vytahal jsem ze sebe jak z chlupaté deky ,,Místo kde by jsi mohl zůstat? tak to mám pro tebe návrh..."

Opravdu pěkný začátek.
+100 Vp.
- Row

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz