Příběhy

Poznání

Kishi a Row si spolu chvíli povídali o tom kde co je a jak se ve smečce chovat, Kishi jen na všechno přikyvoval a pozorně poslouchal nechtěl udělat chybu a být vyloučeny ze smečky. Po nějaké době Row odletěl s větrem v zádech a Kishi mu jen nenápadně zamával packou. Kishi sešel pomalu dolů po skalnaté cestě až se jeho tlapky dostali do styku s lesním mechem a trávou. Kishi šel dál lesní cestou až narazil na okřídlenou vlčici , která prozkoumávala malou skulinku ve stromě ,, Ahoj " Řekl odvážné Kishi , když se vlčice chtěla zvednout bouchla se hlavou o vnitřní kmen stromu a zaklela na strom ,, Jsi v pohodě? " Zeptal se starostlivě Kishi a přistoupil k vlčici se starostlivím pohledem ,, Jo, mimochodem jsem Suisen" Řekla s úsměvem, který jí Kishi opětoval . Rozloučily se a každý šel svou cestou, Kishi šel dál lesní cestou a snažil se nezabloudit, naopak najít cestu ven a potkat více vlků prozkoumat více území a vůbec by mu nevadilo kdyby šel někdo s ním, popřípadě by mu to tu ukázal. Došel na tu samou louku co posledně, pořád to bylo krásné rozkvetlé a pestrobarevné, Kishi zavzpomínal na Zero a ty malé štěňata , která si tu dělala korunky z květin, usmál se a zavřel oči. Kishi se protentokrát vydal jinačí stranou než posledně i když bylo trochu těžší zjistit jakou stranou přišel když byl uprostřed louky když všechno vypadal stejně, nějakou chvíli to zabralo ,ale po velkém uvažování se nakonec dobral k výsledků a šel jinou stranou. Tentokrát došel do velice klidného místa, kde nebylo poznat že to místo vůbec žije, ačkoliv šel cítit jemný a chladivý vánek , který vypadal jako dech tichého lesa. Když se tak potuloval uviděl další vlčici, ale tentokrát bez křídel a byla bílo-černá, jen tak se vyvalovala v trávě se zavřenýma očima , Kishi se rozhodoval jestli by měl jít za ní a pozdravit jí, nebo se otočit na patě a odejít , rozhodl se pro tu druhou možnost ,, Ahoj, ty musíš byť nový, ako sa voláš? " Promluvila z nenadání ještě rozespalá vlčice ,, A-Ahoj, probudil jsem tě? Omlouvám se, ano jsem nový, jmenuji se Kishi " Omluvil se Kishi a sedl si za ní ,, To je v pohode, ja som Terka " Řekla vlčice ,, Těší mě " Uklonil se Kishi, protože si myslel že je šlechtického původu, nebo mu alespoň tak připadala ,, Nemusíš sa mi klaňať neni dôvod " ,, Promiň " Omluvil se s úsměvem Kishi , i když si připadám trochu trapně ,, Já už asi půjdu " Řekl Kishi po chvíli povídání s Terkou ,, Ok" Usmála se Terka a opět zalehla do trávy. Kishi se vydal najít nějaký potůček ,kde by se mohl napít ,naštěstí jej našel celkem rychle tak se mohl napít, ovšem se ozval jeho žaludek tak musel najít i něco k snědku .Šel tedy po potůčku, lezl přes spoustu kamenů pod kterými se hemžilyo stovky brouků a všeho možného .Kishi šel už nějakou dobu a dalo by se říct ze asi umře hlady , když si všiml tu si všiml osamělého malého prasátka , Kishi se usmál a skrčil se v křoví ,aby ho nešlo vidět jeho plán zatím fungoval tak doufal že bude i nadále, když se prasátko otočilo Kishi po něm skočil a drápl ho do krku ,prasátko zakvičelo a snažilo se utéct, setřaslo že sebe Kishiho a utíkalo dokud mu nohy stačily,Kishi měl však obrovský hlad a nechtěl nechat své jídlo jen tak utéct,tak se za ním rozeběhl jak rychle jak jen mohl .Kishi prasátko doběhl a pochutnal si na něm , zbyly z něho jen trocha masa a spoustu kostí ,a zde Kishi usoudil že by mohl jít už pomalu zpátky do tábora .Šel zrovna tmavým lesem, když se stmívalo a nebylo už vidět ani na krok, netušil co má dělat, když tu najednou uslyšel za sebou divný zvuk, je Kishi v nebezpečí? Nebo to je jen další vlk ze smečky?.

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz