Příběhy

Poznání část 2

Zvuk, který se za Kishim ozval moc dobře znal, otočil se a uviděl za sebou ducha ,, Ahoj Zero " Pozdravil vlčici ,, Ahoj Kishi " Opětovala mu pozdrav . Kishi sice nevěděl proč tu Zero je, ale byl za to rád, že vidí nějakou známou tvář a že není v tuhle noc zcela sám ,, Ztratil jsi se? " Podotkla Zero ,stejně jako když se prvně setkali ,, Možná trochu " Zasmál se Kishi , když se porozhlédl kolem sebe, avšak všechno co viděl byla jen tma nebo světlo vycházející ze Zero ,, Pojď za mnou " Řekla Zero a zmizela ,, Jak mám jít za tebou když tě nevidím? " Povzdechnul si Kishi , když tu najednou se před ním objevili tajemné světle modré stopy, které vedly lesem, a tím všechno okolo nich osvěcovaly . Kishi se za nimi vydal s tím že vedou ven z lesa, šel ,šel a šel a opravdu došel na konec tmavého lesa , ale nepřišlo mu to jako tam kde chtěl být , byl úplně někde jinde , ocitl se u jezera které osvěcoval velký měsíc, který se pohupoval na obloze. Zero se objevila nad jezerem s úsměvem a hned na to zmizela ,, Tak díky Zero " Povzdechl si Kishi a sedl si před jezero . Chvíli tam tak seděl dokud neucítil cizí pach, otočil se a kousek od něj stála obří vlčice , ,, Ahoj, Yu-jie, jméno mé" Promluvila z nenadání ,, Já jsem Kishi, těší mě " Stouplnul si Kishi aby nebyl ještě menší než ona, i když to bylo celkem těžké ,, To jsou v téhle smečce samé vlčice? " Zeptal se zvědavě Kishi , Yu-jie se zasmála ,, Ne, jen si nás nepotkal všechny " Řekla vlčice , Kishi se trochu trapně zasmál a koukl se na jiskřící jezero, s velkým odrazem měsíce ,, Líbí? Tohle je půlměsíční jezero " Řekla Yu-jie ,a hned na to si sedla vedle Kishiho . Kishi už potkal docela dost vlků, ale bohužel samé vlčice, trochu pochyboval že zde budou i nějací vlci a když už určitě budou jen tři i s Rowem, trochu si povzdechl ,, Yu-jie? Znáš cestu zpátky? Trochu jsem se ztratil " Svěsil hlavu Kishi , naštěstí potkal zkušenou vlčici , která mu poradila cestu. Kishi šel opět hustým lesem tentokrát ovšem už ne po tmě,Yu-jie mu dala malou lampičku na cestu, jen díky ní se snad neztratí . Objevil se zase na té teď už nerozkvetlé louce a odtud už naštěstí věděl kudy má zhruba jít, tak šel rovnou za nosem ,ovšem ucítil znovu cizí pach, snažil se najít toho tvora,který to vydával a tak zjistit jestli to není další Vlk či vlčice, netrvalo dlouho a v jeho blízkosti uviděl obrys vlka, Kishi si oddychl. Když k obrysu Kishi přišel blíž vlk se trochu vylekal , ale hned se zase uklidnil, měl dlouhý ocas a byl celý bílý ,,Ahoj ,jsem tu nový,jmenuju se Kishi" Kishiho napadlo že třeba taky bude členem smečky, když už je na jejím území ,,ja sa volám Shiro, také som tu nový " Odpověděl ,, Jsi první menší vlk kterého potkávám,těší mě " Zasmál se Kishi ,, Opravdu?" ,, zatím se potkal jen vlčice " ,, Ahaa " Řekl dlouze Shiro a zadíval se na nebe, Kishi ho nechtěl dále rušit a tak šel dál .Za chvíli byl u oné jeskyně a tak si mohl konečně lehnout a spát, Kishi měl dneska náročný den, co myslíte?

- Taaak zkusil jsem nový styl psaní (↑ω↑) doufám že se líbí, a je aspoň o trochu lepší než ten předtím , a omlouvám se za případné chyby (人´∀`*)

Pěkné ses představil celé smečce. Tahle druhá část je opravdu lepší, než ta první ale i tak to po sobě skus přečíst, určitě tak vychytáš nějaké ty mušky. Ale zase je vidět, že sis s tím dal docela dost práce. Jen tak dál.

1. část
+100 Vp.

2. část
+120 Vp.

- Row

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz