Vyhrané vlčí boje

Ja vs Semessis

Zobudila som sa skoro ráno a vyšla von z jaskyne.Bola som hladná a tak som išla na pastviny kde sa pásli jelene.Jedného som chytila a zjedla.Vrátila som sa naspäť pri lese ma už čakala Semessis lebo sme dnes mali spolu bojovať. ,,Pripravená?"spýtala som sa. ,,Ja som vždy pripravená."povedala bez zaváhania.Vošla som do lesa a pátrala kde by sme mohli bojovať.Pomaly som kráčala a počúvala spev vtákov až kým som sa nezapočúvala hlbšie a počula rieku.Otočila som sa smerom kde ten zvuk išiel a Semessis za mnou.Bola to tá rieka pri ktorej som sa stretla s Wolfinom potom čo som sa pohádala s Dark.Za riekou bola veľká lúka kde by sme mohli bojovať a tak som tam išla a Semessis tiež. ,,Takže môžeme ?"spýtala som sa. ,,Áno.Samozrejme ak sa nevzdáš už teraz."povedala s uštepačnosťou.Postavila som sa tak aby medzi nami bol voľný stred.Rozbehla som sa a Semessis tiež.Keď sme boli skoro pri sebe vyskočila som , prudko sa vo skoku otočila a dopadla na Semessis.Zahryzla som sa jej do krku a vytrhla pár jej rastliniek.Ona mne na oplátku sa mi zahryzla do labky.Ucukla som.Vycenila som sa ňu zuby a stále ju sledovala keď vstávala.Keď sa postavila rozbehla sa ku mne ale ja som sa jej vyhla.Potom to spravila znova a aj ja znova.Znova a znova.Keď sa Semessis naštvala tak použila magiu.Zo zeme na ktorej som stála vyšli výhonky , ktoré mi omotali labky a tak som sa nemohla pohnúť.Semessis sa ku mne rozbehla a zahryzla sa mi do druhej labky a potom do hrudi.Sústredila som sa na vodu v rieke a zavolala ju k sebe.Voda mi vyliečila labky a potom som sa na ňu sústredila viac a vyšla nad Semessis voda v tvare nafukovacej lopty.Nechala som ju spadnúť a voda spadla na Semessisinu tvár a tak sa nemohla sústrediť na mňa.Jej rastliny sa spustili dole z mojich labiek a kým sa Semessis spamätávala skočila som na ňu.Začala som jej trhať jej výhonky z labiek a z hrude a potom na krku.Semessis ma zadnými nohami od seba odkopla a tak ma povalila na chrbát.A pazúrmi ma poškriabala na líce až mi tam zostali tri pásiky.Znova použila svoje výhonky ale tieto boli o niečo viac silnejšie a tak ma prichytila až som sa nemohla ani trocha pohnúť.Semessis ku mne pribehla a začala mi trhať kožu na labkách , hrudi , krku až nakoniec došla k boku.Bola to ukrutná bolesť.Nedokázala som povedať tie dve slová , ktoré by som potom ľutovala a tie dve slová boli: ,,vzdávam sa".Zatvorila som oči a počúvala krásnu hudbu , ktoré vydávali vtáky.Z lesa som počula kroky ale Semessis stále pokračovala v trhaní mojej srsti.Trocha som pootvorila oči a všimla si , že ku mne si sadá vlk.Bol tam... Wolfin.Pozrela som sa hore naňho , on naklonil hlavu na stranu , usmial sa a povedal: ,,Ahoj Rosie.".Usmiala som sa. ,,Ahoj Wolfin."pošepkala som lebo som už nemala veľa síl. ,,Páni , tak toto som nečakal."povedal. ,,Čo ?"spýtala som sa. ,,Ty umieraš.Potom čo si si prešla , potom čo ti urobil otec , potom čo si si vytrpela som nečakal , že sa tak len vzdáš."povedal. ,,Máš pravdu.Nevzdala som sa v tedy a nevzdám sa ani teraz !"poslednú vetu som zakričala z plných pľúc.Pozrela som sa na Semessis , ktorá ma pozorne sledovala ale hlavu stále mala pri mojom boku.Zavrčala som a uhryzla som ju do tváre.Semessis ucukla.Ja som začala som trhať jej výhonky.Keď som skončila tak som sa postavila a z labiek , boka , hrude a krku mi veľmi rýchlo tiekla krv.Zavolala som si vodu v tvare veľkej bubliny tak aby som sa do nej vošla celá.Voda na mňa spadla a ja som sa celkom vyliečila , vyliečila ma tak žeby mi netiekla z rán veľa krvi.Semessis sa ku mne rozbehla a chcela sa mi zahryznúť do krku ale ja som sa uhla a zahryzla sa jej do chvosta , zatiahla zaň a vytrhla jej poriadnu hrsť výhonkov.Semessis sa otočila a zahryzla sa mi do ramena.Ja som pustila jej chvost a spadla som na zem a nechala ju nech si robí čo chce.Potom ma to už prešlo a ja som sa zahryzla do jej hlavy a postavila som sa.Ťahala som ju za sebou a prudko s ňou trhla a ona vrazila do stromu.Semessis sa postavila a zavrávovala.Rozbehla som sa k nej a bokom do nej vrazila až vypľula krv.Chcela som to spraviť znova ale ona vycenila zuby a ja som do nich vrazila.Zuby mi zaťala do ešte nevyliečeného boku a ukrutne to bolelo.Ona sa ku mne rozbehla ale ja som svojou hlavou buchla do tej jej.Vycenila som zuby a keď sa ku mne otočila vrazila som svoje zuby do jej zatvorenej papule tak silno až som počula ako jej zub sa zlomil.Odstrčila som sa od nej a sledovala čo spraví. ,,Vládzeš ?"spýtala som sa jej lebo mi jej bolo ľúto. ,,Áno."povedala. ,,Fajn."povedala som a znova do nej vrazila ž spadla na zem.Začala som jej trhať srsť na jej bruchu až do krvi.Ona ma začala hrýzť do hlavy.Ja som pokračovala ďalej a Semessis mi uhryzla ucho ale len trocha lebo som strašne vrtela hlavou.Prestala som jej hrýzť brucho a pustila som sa do jej krku. ,,Vzdávam sa."zašepkala.Keby som nemala vlčí sluch vôbec by som ju nepočula.Okamžite som prestala. ,,Bola si môj prvý a najlepší protivník Semessis a dávam ti najväčšiu úctu.Veľmi ma potešilo , že si sa dobrovolne dala proti mne na boj.Ďakujem." povedala som. ,,Nápodobne."povedala.Išla som naspäť ku svorke a otočila som sa či ide za mnou ale jej už nebolo.
(Ďakujem Semessis , že si so mnou išla na boj =) a nech vyhrám ja alebo ty veľmi ma tešilo , že si bola môj protivník =3 )

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz