Vyhrané vlčí boje

Ja vs. Terezka

Ráno som sa zobudila na dne Polmesačného jazierka.Pozdravila som Kohakua, ktorý na mňa pozrel s unavenými očami.Usmiala som sa naňho a vyplávala na breh.Oklepala som sa a rozbehla sa do lesa koristi.Ulovila som si mohutného jeleňa a spomenula si, že dnes sa koná môj druhý boj ale tentokrát s Terezou.Vzdychla som a zaklonila dozadu uši.Zase... no nič, nejak to prežijem.Nikdy som nemala v láske boje, vždy tam niekto zomrel alebo sa rovno vzdal a ja som si až príliš užívala výhru no nevadilo mi to až tak veľmi, aspoň jej ukážem jej miesto.Vyrovnala som sa a pozrela na mŕtvolu jeleňa. ,,Mrzí ma to, ale ja nemôžem riadiť tvoj osud."zašepkala som mu do ucha keď som sa k nemu zohla.Veľký kus mäsa som si z neho odtrhla a odniesla ho pred úkryt medveďov.Ďalší som si vzala ale pre Kohakua.Hodila som ho do vody a pozrela sa medzi lesy kde bol smer miesta utaborenej svorky a pravdepodobne aj tam bola Tereza s Lunom.Pozrela som sa na slnko, ktoré len teraz pomaly vykukalo.Rozbehla som sa smerom kde bola svorka a cestou som stiahla so sebou aj menší konár na, ktorom boli červené bobule.Niekedy v tej dobe keď som hodila pred niekoho tieto bobule znamenala to výzva.Konečne som zastala na miesto kde sa nachádzala svorka do prostred a zavyla som.Všetci vyšli von a hodila som Tereze pred laby krík s červenými bobuľami. ,,Dark vie čo to znamená a pravdepodobne aj ten tvoj jeleň... Luno.O tretej a príď na čas pred lesom koristi."povedala som nahlas aby to všetci počuli cez zaťaté zuby a rozbehla sa naspäť k Polmesačnému jazierku trocha sa precvičiť.
Konečne o tretej som došla pred les koristi kde sa mal konať boj.Bola som tam prvá a hneď na to prišla Dark mi zaželať veľa šťastia.Potom sa tam zhromaždili ostatný a neskôr prišla Tereza s Lunom.Podišla som k nim a ospravedlnila som sa Lunovi sa toho jeleňa ale bola som vytočená.Potom som sa postavila na druhú stranu oproti Tereze kde mala stáť "chrbtom" a ona ku mne "chrbtom". ,,Pripravená ? Máš poslednú voľbu na ústup."uškrnula som sa. ,,Nie."povedala. ,,Smola."zvrieskla som a otočila som sa.Tryskom som sa k nej rozbehla a vyskočila na ňu.Padla na zem a ja som okolo nej behala do kruhov.Vzchopila sa a zaryla zuby do mojej laby.Trocha som ucukla a vražedným pohľadom som na ňu pozrela.Potom som sa zasmiala a nahla k jej uchu a zašepkala: ,,Tú mám ochrnutú." a trhla ňou a zaryla som jej svoje zuby do ucha a trhla.Zostala jej tam odtrhnuté ucho. ,,Mrzí ma to ale takto to chodí."povedala som a vyskočila do prostred.Ona vstala a rozbehla sa ku mne s otvorenou papuľou.Svyžne ma uhryzla do spodnej nohy a zaskučala som.Trhla som nohou a pozrela na ňu.Privolala som dve duše a tie ju držali pevne pri zemi. ,,Sakra ! Čo je to ?!"zvrieskla na mňa. ,,Opustené duše, ktoré milujem."povedala som cez smiech.Niečo ma zo zeme chytilo za nohy a moja sila nad dušami sa zmenšila a Tereza sebou škubla a duše zmizli.Pozrela som sa na svoje nohy a korene pevne držali moje nohy.Tereza do mňa v kuse ryla tesáky a pazúre. ,,Ale, to nič lepšie nevieš ?"opýtala som sa jej.Trhla som prednými labami a jednou som jej vrazila po krku.Spadla na zem a zadné nohy som len potiahla a korene povolili.Vrazila som jej svoje zuby do krku a škubla hlavou.Trocha som jej vytrhla srsť.Ona sa postavila a zaryla svoje zuby do môjho krku.Všimla som si tvár Luna ako so strachom pozeral na Terezu.Usmiala som sa naňho a žmurkla.Trhla som hlavou a hodila ju smerom kde bol Luna.Sklonila som hlavu do bojovej pozície a usmiala sa. ,,Budem ju ničiť dokiaľ sa nevzdá."zakričala som výhradne Lunovi.Rozbehla som sa k nej keď vstala a bokom som do nej vrazila.Počula som puknúť jej kosť, alebo moju ? Dúfala som, že nie lebo ma poriadne začala bolieť laba.Znova spadla ale vstala.Rozbehla sa tentokrát ona ku mne a zahryzla sa mi do boku.Zakňučala som a spadla na zem.Trhala mi srsť z boku a ja som len kňučala.Vzchopila som sa a zahryzla jej do ucha a ťahala ju k zemi.Tentokrát bola na zemi ona a ja som jej trhala srsť z celého jej tela.Privolala na mňa ďalšie nejaké konáre ale tieto boli pevnejšie a pomaly vstala. ,,Hmm... je možné, že tieto korene ťa nebudú počúvať keď im vezmem vodu ?"opýtala som sa a ona sa zarazila. ,,To mi stačí."a urobila som to čo som povedala.Korene povolili a ja som sa im vyškubla a hodila vodu po Tereze.Ona sa oklepala ale neskoro lebo som jej zaryla zuby spod krku a hodila ju na zem ale stále som mala zuby v jej krku.Cukala chvíľu sebou a skoro som nepočula jej: ,,Vzdávam sa."pustila som ju a oklepala sa.Olízla som si ústa od jej krvi.Pomaly som odkráčala pomedzi ostatných smerom k Polmesačnému jazierku. ,,Ďakujem, že si prijala moju výzvu."zakričala som a zasmiala sa.

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz