Vyhrané vlčí boje

Allorea vs. Luna

Zas je tu nový den a já se jen tak válím v aréně, v písku. Vyhřátý písek mě těšil zatím co vzduch kolem mne byl ledový. ,,Ahoj Alloe, tak jsem tu." Ušklíbla se na mě Luna s příchodem do arény. ,,Ahoj Luno, připravena?" ,,Samozřejmě." ,,Tak až řeknu teď vyrazíme, ok?" ,,Ano." ,,Takže: 3, 2, 1, teď!" A vyrazila jsem na ni. Luna se, ale velmi dobře uhnula a já nabořila do stromu. ,,Au. Kde se tu vzal ten strom?! A jo, já ho vytvořila, když jsem se nudila." Mezitím co jsem mluvila do stromu se Luna na mě rozeběhla, ale já se naštěstí uhnula a vytvořila pod ním rostoucí strom co rostl neuvěřitelně rychle. Když si konečně Luna uvědomila co se s ní děje sletěla ze stromu a střemhlav letěla proti mě. ,,No počkej!" křikla jsem na ni a vytvořila kolem sebe štít. Luna vstala a poslala na mě armádu duchů. Chvíli co jsem se snažila zbavit duchů co na mě poslala se ona někam vypařila. Pak jsem si všimla, že kolem mne pobíhá myš. ,,Hm myš v aréně? Tak moment to je Luna!" Když mi to konečně došlo proměnila se a vrhla se na mě. ,,Au!" Zavyla jsem a rázem ze sebe setřásla Lunu a sekla po ni. Poté jsem na ni poslala magickou kouli, které se ale vyhnula. To však netušila že koule se bude stále vracet dokud ji netrefí. Na Lunu, která nic netušila, se koule vrátila a zaryla se ji do zad. Luna klesla k zemi. ,,Luno!" zakřičela jsem vyděšeně na Lunu. ,,A mám tě!" Skočila po mě a sekla po mě packou. ,,Tak jo, tak jo vyhrála jsi!" ,,Nene to je remíza." ,,Vážně?" Na to už mi odpověděla jen kývnutím a společně jsem se vydaly pryč z arény.

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz