Památník

Jak se má smečka.

K památníku přistoupil černý vlk. Posadil se a položil na zem jednu za svých růží. "Byl jsem tady mnohokrát ale nikdy jsem tady nic neřekl. Nevím proč právě teď. Ale snad bych měl něco říct. Nevím kdy si tohle přečteš a jestli vůbec někdy. Ale myslím že jednou ano. Nebudu mluvit o tom jak jsi byla skvělá. To tady píše každý. Spíš ti povím jak se má tvá smečka. Aby jsi věděla jak to tady bylo." Row se pousmál. "Kde jen začít? Hodně se to tady změnilo od doby co jsi odešla. Vlci stále píšou své příběhy ale poslední dobou je nás víc a víc. Je o smečku opravdu zájem. Máme úžasnou novou mapu, kterou nám pred měsícem namalovala Polárka. Taky máme nové místo, kde vlci můžou psát přímo. Někteří jsou tam pečení, vařeni. Amy, Nightmare, Kate, Luna. Tyhle tam najdeš skoro pokaždé. A samozřejmě Lugiak, který celý chat vytvořil a stará se o něj. Taky máme každý týden novou akci v příbězích. Sám je vymýšlím. Někdy mě hned něco napadne a jindy mi to trvá ale pokaždé s něčím přijdu. Jinak vlci přicházejí a odcházejí to je tady stále. Někdy se objeví vlk, který si tuhle smečku opravdu zamiluje. Například Terka, kterou sama znáš. Polárka o které jsem už psal dříve. A taky náš zrzek Navin. Ten tady sice není dlouho ale je vidět, že to tady má opravdu rád. (Ve skutečnosti je to ona, ale pšt...) A samozřejmě i já. Nedám na smečku dopustit. Někdy je to fuška se o smečku starat. Třeba když ti v jeden den napíšou sedm příběhů a k tomu dvě registrace tak mám co dělat. Ale jindy se tady za celý den nestane nic. A to jsem pak strašně rád, když se objeví nějaký nový příběh. Nebudu lhát ale některé příběhy mám opravdu rád a jeden nebo dva jsem si i uložil. A některé... No alespoň se snaží. Já sám taky sem tam něco napíšu ale spíš výjimečně. Moje příběhy nikdo nehodnotí a to mi chybí. Ale spíš nemám tolik času na psaní. Ale to už píšu o sobě. No Chezo tak takhle to tady vypadá. Smečka červeného měsíce tady stále je a daří se jí opravdu dobře. A čeká až se vrátíš." Pak se Row usmál roztáhl křídla a odletěl.

Přidat nový příspěvek

Administrátoři

Jestliže máte cokoliv. Ať jde o stížnost, žádost, jakýkoliv problém, dobrý nápad, nebo vám líná srst. Napište našim administrátorům a ti se o vás hned postarají.

Aktivní administrátoři:

Row
Ian

Lugiak (Moderátor Live Chatu)
info@smeckacervenehomesice.cz